Dobry den.

Chcem sa tiez pridať medzi spokojnych zakaznikov spoločnosti,ktora mi pomohla pri poruche vozidla a dopravili ma bezpecne aj s priatelkou domov.Velka vďaka za profesionalny pristup,ochotu a bezpecnost v takejto neprijemnej situacii.

Prajem veľa uspechov dalšej cinnosti.

S pozdravom.Sojka Stefan

Sojka Štefan, 18.12.2015

Ďakujeme spoločnosti Jefta, za asistenčnú službu. Žltý anjel nám ušetril nielen peniaze, ale postaral sa o pohodlný a bezpečný návrat auta a posádky domov. Veľké ďakujem. Prajem vám veľa spokojných zákazníkov.

Spoločnosť All4laundry, 16.12.2015

Pridávam sa aj ja s dobrou skúsenosťou, zabudol som nechať zapnuté parkovačky a vybila sa mi batéria. Prišla odťahovka a do 5 minút som mal auto naštartované. Bez akýchkoľvek problémov, papierovačiek či doplatkov!

Za 5 € na mesiac je mať takúto vynikajúcu nonstop službu úžasná vec. Ďakujem pekne.

Andrej Iliaš

Vážený pán riaditeľ,

dovoľujem si Vám vyjadriť úprimné poďakovanie za perfektnú pomoc a spoluprácu pri dopravnej nehode, ktorá sa stala 8.2.2015, na R1 cca 500 m od Seredi, kde autobus pritlačil na zvodidlá MB triedy C. Vaši chlapci – HaZZ Sereď boli úplne skvelý a profesionáli. Ďakujeme za pomoc a vyjadrite prosím úprimné poďakovanie aj chlapcom.

plk. JUDr. Vojtech Valkovič

Vrelo doporučujem do pozornosti túto spoločnosť!

Už druhý raz sme tento rok mali problémy s autom, ale po zavolaní na Žltý Anjel Assistance nám okamžite vyrazili na pomoc a v priebehu niekoľkých desiatok minút autíčko naložili a doviezli do nášho obľúbeného servisu.

Konali vysoko profesionálne, ochotne a promptne. Bodaj by sme na Slovensku mali viac takýchto ľudí a spoločností!!

Ľuboš Jokl

Dobrý deň.

Chcem sa Vám poďakovať… Keď som si u vás aktivoval jednu z vašich služieb,ani by ma nenapadlo,že ju využijem tak rýchlo! Som rád,že ste sa postarali o mňa aj moje auto,keď sa mi pokazilo v Rakúsku. Ďakujem Vám za bezpečné dopravenie domov.

Doteraz som bohužial o Vašej firme vôbec nevedel.Dozvedel som sa o Vás len náhodou keď sa mi 7.9.2014 pokazilo auto v Bratislave. Bol som spokojný ako rýchlo ste ku mne dorazili(do 20 min od zavolania) a otiahli domov do Topoľčian.

Po tejto skúsenosti a oboznámení sa so službami,ktoré ponúkate som sa rozhodol 10.9.2014 aktivovať na cestu do zahraničia jeden z vašich produktov. A vôbec to nelutujem, pretože opäť sa mi cestou pokazilo auto.

Odteraz sa bez Vás s autom nepohnem ani na krok. Odporúčal by som to každému motoristovi.

Jozef Podolec

Podeľte sa o Vašu skúsenosť:

Meno (povinné) *

Skúsenosť (povinné) *

Profesionálna starostlivosť o motoristov v núdzi!

S každým balíkom asistenčných služieb Žltý Anjel Assistance získavate kvalitnú profesionálnu pomoc pre Vás, váš automobil, motocykel, alebo štvorkolku. Získavate istotu, že vždy keď sa vám na cestách prihodí niečo nepredvídateľné, my tu budeme a postaráme sa o Vás. Máte predsa službu Žltý Anjel Assistance.

Pomôžeme vám

  • Odtiahneme nepojazdné auto
  • Odvezieme vás domov
  • Vymeníme vám koleso
  • Doplníme vám palivo
  • Sme tu pre vás NON-STOP
  • A vy už za nič nedoplácate!