Veľká spokojnosť s Vašimi službami…Po defekte som mal nepojazdné auto ale vyriešil to odťah od Vás.

Ďakujem

Lukas Zavacky

Dobry den.

Chcem sa tiez pridať medzi spokojnych zakaznikov spoločnosti,ktora mi pomohla pri poruche vozidla a dopravili ma bezpecne aj s priatelkou domov.Velka vďaka za profesionalny pristup,ochotu a bezpecnost v takejto neprijemnej situacii.

Prajem veľa uspechov dalšej cinnosti.

S pozdravom.Sojka Stefan

Sojka Štefan

Ďakujeme spoločnosti Jefta, za asistenčnú službu. Žltý anjel nám ušetril nielen peniaze, ale postaral sa o pohodlný a bezpečný návrat auta a posádky domov. Veľké ďakujem. Prajem vám veľa spokojných zákazníkov.

Spoločnosť All4laundry

Pridávam sa aj ja s dobrou skúsenosťou, zabudol som nechať zapnuté parkovačky a vybila sa mi batéria. Prišla odťahovka a do 5 minút som mal auto naštartované. Bez akýchkoľvek problémov, papierovačiek či doplatkov!

Za 5 € na mesiac je mať takúto vynikajúcu nonstop službu úžasná vec. Ďakujem pekne.

Andrej Iliaš

Vrelo doporučujem do pozornosti túto spoločnosť!

Už druhý raz sme tento rok mali problémy s autom, ale po zavolaní na Žltý Anjel Assistance nám okamžite vyrazili na pomoc a v priebehu niekoľkých desiatok minút autíčko naložili a doviezli do nášho obľúbeného servisu.

Konali vysoko profesionálne, ochotne a promptne. Bodaj by sme na Slovensku mali viac takýchto ľudí a spoločností!!

Ľuboš Jokl

Dobrý deň.

Chcem sa Vám poďakovať… Keď som si u vás aktivoval jednu z vašich služieb,ani by ma nenapadlo,že ju využijem tak rýchlo! Som rád,že ste sa postarali o mňa aj moje auto,keď sa mi pokazilo v Rakúsku. Ďakujem Vám za bezpečné dopravenie domov.

Doteraz som bohužial o Vašej firme vôbec nevedel.Dozvedel som sa o Vás len náhodou keď sa mi 7.9.2014 pokazilo auto v Bratislave. Bol som spokojný ako rýchlo ste ku mne dorazili(do 20 min od zavolania) a otiahli domov do Topoľčian.

Po tejto skúsenosti a oboznámení sa so službami,ktoré ponúkate som sa rozhodol 10.9.2014 aktivovať na cestu do zahraničia jeden z vašich produktov. A vôbec to nelutujem, pretože opäť sa mi cestou pokazilo auto.

Odteraz sa bez Vás s autom nepohnem ani na krok. Odporúčal by som to každému motoristovi.

Jozef Podolec

Dobrý večer,

dosť dávno som si s Vami nepísal, no tak píšem po dnešnej skúsenosti, ako váš bývalí klient, nedostal som sa k tomu, aby som obnovil u vás členstvo. Autá sme nejaké predali, kúpili. Tak som na to nejako nemyslel lebo nebol čas atď. Až dnes na mňa prišiel čas. Nakoľko dnešné moderné autá majú svoju elektroniku, tak mám vždy staršie, lebo na nové nemám, aby som vymenil po záruke ďalšie. Ale aj to staršie je pošahané modernou dobou.

Tak ma to moje nechalo v BA kvôli zámku na volante, že je ako zablokovaný volant a tým pádom ani budíky nešli rozsvietiť, tak som skúsil zohnať odťah a napadlo ma, že sme si dávnejšie písali, že viete pomôcť aj nečlenom. Tak som vám volal. A môžem vám veľmi pekne poďakovať ako to máte zorganizované, úplne ako keby som bol Vašim členom úplne bez problému a promtne vybavené telefóny, ochotný personál a aj odťahovkár rýchlo prišiel a komunikácia super.  Tak klobúk dole, keby bolo takých ľudí viac, tak by sme sa asi čudovali. Ešte raz pekne ďakujem a pozdravujem Vás tím. Určite budem objednávať nejakú vašu službu, ak sa podarí do konca týždňa. Povedal som aj známym a tiež by chceli aspoň Slovensko.

pán Debnár

Vážený kolektív Žltý Anjel Assistance,

včera neskorých večerných hodinách som sa ( aj keď trochu s obavami ) obrátil na váš dispečing s prosbou o pomoc, pri odťahu môjho nefunkčného automobilu. Týmito pár riadkami, by som chcel vysloviť poďakovanie za profesionalitu, pochopenie a ústretovosť s akou som sa stretol pri riešení tohto, z mojej strany dosť vážneho problému. Váš produkt Žltý Anjel Assistance Slovensko si kupujem už tretí rok a doteraz som ho odporúčal známym bez osobnej skúsenosti s vašimi službami. Teraz budem môcť známym hrdo opísať Vašu profesionalitu pri zabezpečení ponúkaných služieb. Aj vďaka takým ľudom ako ste Vy, sa z nepríjemnej udalosti môže stať príjemný a zaujímavý zážitok.

Ešte raz ďakujem.

Stanislav Badinský

V tomto prípade chcem POĎAKOVAŤ aj pánovi Mariánovi Urgemu za rýchlu, príjemnú a navyše veľmi osobnú zaangažovanosť v nepríjemnej situácií do ktorej ma dostala moja “ LAGÚNA“ keď sme sa vo štvrtok všetci piati ponáhľali na ďaleký východ.

Od prvého kontaktu Žltý Anjel Assistance ubehlo sotva pár minút , keď mi osobne Marián URGE zavolal ( to som sa dozvedel až neskôr ), že za hodinku a niečo sú pri nás a všetko bude vyriešené.

Naozaj som neveril vlastným očiam, že muž ktorý je podpísaný v emailoch sedí za volantom dodávky a prišiel naložiť moje pokazené auto. Cesta nám ubehla neskutočne rýchlo , vďaka zaujímavým debatám o rôznych témach spoločenského aj odborného rázu a tiež v ochote a priam výzvam na prestávky, ktorú našu nepríjemnú udalosť podstatne spríjemnili. Ďakujem ešte raz a vrelo odporúčam všetkým tento skvelý produkt ktorý nemá naozaj na našich cestách konkurenciu.

Ostatní Vás odvezú do najbližšieho servisu ale Žltý Anjel Assistance až domov.A to je riadny rozdiel!

Slavomír Dzurovčin

Pán Urge a celý team Žltý Anjel Assistance, ďakujeme za promptné vyriešenie nášho problému s autom, zase sa nám potvrdilo, že Vaše asistenčné služby a prístup ku klientovi je neoceniteľný. Všade Vás len chválime a pravdaže odporúčame Vaše služby. Ešte raz ďakujeme Olexovci.

Silvia Páneková-Olexová