Dobrý deň.

Chcem sa Vám poďakovať… Keď som si u vás aktivoval jednu z vašich služieb,ani by ma nenapadlo,že ju využijem tak rýchlo! Som rád,že ste sa postarali o mňa aj moje auto,keď sa mi pokazilo v Rakúsku. Ďakujem Vám za bezpečné dopravenie domov.

Doteraz som bohužial o Vašej firme vôbec nevedel.Dozvedel som sa o Vás len náhodou keď sa mi 7.9.2014 pokazilo auto v Bratislave. Bol som spokojný ako rýchlo ste ku mne dorazili(do 20 min od zavolania) a otiahli domov do Topoľčian.

Po tejto skúsenosti a oboznámení sa so službami,ktoré ponúkate som sa rozhodol 10.9.2014 aktivovať na cestu do zahraničia jeden z vašich produktov. A vôbec to nelutujem, pretože opäť sa mi cestou pokazilo auto.

Odteraz sa bez Vás s autom nepohnem ani na krok. Odporúčal by som to každému motoristovi.

Jozef Podolec

Dobrý večer,

dosť dávno som si s Vami nepísal, no tak píšem po dnešnej skúsenosti, ako váš bývalí klient, nedostal som sa k tomu, aby som obnovil u vás členstvo. Autá sme nejaké predali, kúpili. Tak som na to nejako nemyslel lebo nebol čas atď. Až dnes na mňa prišiel čas. Nakoľko dnešné moderné autá majú svoju elektroniku, tak mám vždy staršie, lebo na nové nemám, aby som vymenil po záruke ďalšie. Ale aj to staršie je pošahané modernou dobou.

Tak ma to moje nechalo v BA kvôli zámku na volante, že je ako zablokovaný volant a tým pádom ani budíky nešli rozsvietiť, tak som skúsil zohnať odťah a napadlo ma, že sme si dávnejšie písali, že viete pomôcť aj nečlenom. Tak som vám volal. A môžem vám veľmi pekne poďakovať ako to máte zorganizované, úplne ako keby som bol Vašim členom úplne bez problému a promtne vybavené telefóny, ochotný personál a aj odťahovkár rýchlo prišiel a komunikácia super.  Tak klobúk dole, keby bolo takých ľudí viac, tak by sme sa asi čudovali. Ešte raz pekne ďakujem a pozdravujem Vás tím. Určite budem objednávať nejakú vašu službu, ak sa podarí do konca týždňa. Povedal som aj známym a tiež by chceli aspoň Slovensko.

pán Debnár

Vážený kolektív Žltý Anjel Assistance,

včera neskorých večerných hodinách som sa ( aj keď trochu s obavami ) obrátil na váš dispečing s prosbou o pomoc, pri odťahu môjho nefunkčného automobilu. Týmito pár riadkami, by som chcel vysloviť poďakovanie za profesionalitu, pochopenie a ústretovosť s akou som sa stretol pri riešení tohto, z mojej strany dosť vážneho problému. Váš produkt Žltý Anjel Assistance Slovensko si kupujem už tretí rok a doteraz som ho odporúčal známym bez osobnej skúsenosti s vašimi službami. Teraz budem môcť známym hrdo opísať Vašu profesionalitu pri zabezpečení ponúkaných služieb. Aj vďaka takým ľudom ako ste Vy, sa z nepríjemnej udalosti môže stať príjemný a zaujímavý zážitok.

Ešte raz ďakujem.

Stanislav Badinský

V tomto prípade chcem POĎAKOVAŤ aj pánovi Mariánovi Urgemu za rýchlu, príjemnú a navyše veľmi osobnú zaangažovanosť v nepríjemnej situácií do ktorej ma dostala moja “ LAGÚNA“ keď sme sa vo štvrtok všetci piati ponáhľali na ďaleký východ.

Od prvého kontaktu Žltý Anjel Assistance ubehlo sotva pár minút , keď mi osobne Marián URGE zavolal ( to som sa dozvedel až neskôr ), že za hodinku a niečo sú pri nás a všetko bude vyriešené.

Naozaj som neveril vlastným očiam, že muž ktorý je podpísaný v emailoch sedí za volantom dodávky a prišiel naložiť moje pokazené auto. Cesta nám ubehla neskutočne rýchlo , vďaka zaujímavým debatám o rôznych témach spoločenského aj odborného rázu a tiež v ochote a priam výzvam na prestávky, ktorú našu nepríjemnú udalosť podstatne spríjemnili. Ďakujem ešte raz a vrelo odporúčam všetkým tento skvelý produkt ktorý nemá naozaj na našich cestách konkurenciu.

Ostatní Vás odvezú do najbližšieho servisu ale Žltý Anjel Assistance až domov.A to je riadny rozdiel!

Slavomír Dzurovčin

Dobrý deň,

touto cestou by som chcel poďakovať spoločnosti Žltý Anjel Assistance a hlavne p. Urgemu za osobný, operatívny a rýchly odvoz nepojazdného vozidla z Rakúskej diaľnici ( 180 km od Bratislavy – pri vracaní sa z lyžovačky ) dňa 15.02.2014 v sobotu neskoro večer. Po ceste bola zaujímavá debata ohľadne PZP vozidiel a najmä na úhradu nákladov v zahraničí. To, čo oni ponúkajú vo svojich službách sú lepšie a lacnejšie ako hociktorá poisťovňa. Škoda, že nerobia PZP a HP. Ja ale určite budem klient a doporučím to aj iným , pretože málo ľudí vie o tejto službe ( čo je aj naša chyba , lebo neštudujem aj ostatné veci ). Ak by sa chcel niekto opýtať na skúsenosti môže volať alebo poslať mail , rád ich poskytnem. Len si zoberte jednu vec: za 60,00 EUR poplatok ročne v rámci SR vám odtiahnú auto bez ďalších poplatkov, pričom v poisťovni ste limitovaný max. do 100 EUR a zvyšok musíte uhradiť – konečná výška vás prekvapí.

Ján Vidrnák

Zdravím Vás,

ďakujem za mail aj za profesionálny prístup a služby. Mrzí ma, že napriek tomu, že auto bolo v autorizovanom servise a oprava stále nemálo peňazí , opäť ma sklamalo aj keď p0 900 km išlo bez problémov. V každom prípade to už riešim s týmto servisom a Vám úprimne ďakujem za pomoc a bezpečný dovoz domov. pevne verím, že to bol tento rok už posledný problém lebo napriek tomu, že veľa jazdím ,auto bolo doteraz bezproblémové, nakoľko na servisoch a prehliadkach som nikdy nešetril. Viem, že ste mali so mnou už dosť starostí a stál som nemálo peňazí , verte, že radšej by som vždy prišiel domov k rodine po vlastnej osi a bez problémov…

Ešte raz veľká vďaka!

Peter Lalák

Vážený pán Urge, sme Vám veľmi vďačný, že za nás aj takýmto spôsobom bojujete, uvedomujeme si, že na asistenčné služby firmy Renault s vozidlom po záručnej dobe už nemáme nárok /hoci je to smutné/, ale v núdzi sme potrebovali iba bohapustý kontakt na akýkoľvek servis, a f. Renault hoci má databázu svojich/aj cudzích/ servisov, sa na nás vykašlali. Dúfam, že si to viete predstaviť v akej zúfalej situácii sa nachádza posádka vozidla v cudzine s chorým 3-ročným dieťaťom, ak dôjde k vážnejšej poruche vozidla / v nočnej hodine/ a musíte zabezpečiť aké-také pohodlie a prístrešie pre rodinu. Potrebovali sme iba telefonický kontakt na akýkoľvek autoservis a jediný kto mal záujem o to ako to zvládame bola firma JEFTA. Každému odporúčame služby Žltý Anjel Assistance. S pozdravom posádka vozidla TS 946 AU.

Silvia Páneková-Olexová
Ahojte, chcem sa s vami podelit o jeden krasny zazitok a hlavne o tom, ake to je, ked sa clovek ocitne v nudzi daleko od domova. V Taliansku sme mali koliziu a auto ostalo nepojazdne. Vznikla obrovska dilema, ci auto opravit v Taliansku, alebo ho nechat odtiahnut na Slovensko. Rozhodli sme sa pre odtiahnutie auta na Slovensko (nemusim hovorit z akeho dovodu…) Este pred davnymi rokmi, mi pomohla jedna znama Bratislavska odtahovka, tak som ju oslovila. Skoro som zinfarktovala druhy krat, ked som pocula cenu.
To by vyslo rovno na opravu auta v Taliansku… No dobre tak sa hladalo dalej, az kym sme sa cez znamych nedostali k odtahovke, s primeranou cenou a hlavne ochotou pomoct, nie len s autom, ale aj posadkou a batozinou. Cela akcia prebehla rychlo, aj sa priznam ze sme boli trochu skepticki, tak sme vecer este kontaktovali posadku, ze ci su na ceste, aby sme mohli zacat balit veci.
Odpoved znela, uz sme 100km pred Benatkami, vsetci sme jasali od radosti. Rano sme si este zistovali ze kde sa nachadzaju, odpoved znela 100km od Vas… o par hodin sme zacali vyzerat auto s plosinou, a hlavne zo Slovenska. No parkrat sme sa potesili ale nebolo to to vytuzene nase auto (odtahovka), len talianski smetiari :))), aj pozeram a vidim velke auto, ako zastane pred jednosmerkou, a ja ze huraaaaaa pri aute stoji korpulentny chlap, a gestikuluje, boli to nasi !!!!!!!!!!!!!! Syn im isiel naproti a doviedol ich az pred vilku, kde bolo auto odstavene. Ked sme sa zvitali, pozeram ze ved toho chlapa poznam… bol to moj stary znamy a priatel Marian Urge.
Nechapala som, ale bola som nesmierne stastna. Cesta prebiehala v super pohode, aj ked sa unava po 2.500km zacala prejavovat, tak cca 200km pred Slovenskom. Ale Maros to zvladol v uplnej pohodicke a vdaka tomu, sme sa vsetci dostali stastlivo domov. Touto cestou sa chcem este raz podakovat posadke aj Veronike, ktora sa zodpovedne starala… za happyend jednej zufalej dovolenky. Dakujem aj timu Žltý Anjel Assistance za perfektne sluzby a pracu ktoru odvadzaju.
Erika Šoltisová Rzavská

Patrí Vám veľké, veľké ďakujem. Nedá sa ani opísať, ako ste nám včera pomohli. Ostať „visieť“ na ceste s malým dieťaťom, nie je žiadna výhra. Neprajem žiadnemu vodičovi, aby sa mu stalo to čo nám. Jediné pozitívum na tom všetkom bolo, že sa o nás postarala Žltý Anjel Assistance. Dúfali sme, že ich služby nikdy nebudeme potrebovať, ale život takto nefunguje. Konali veľmi rýchlo, promptne a ochotne. Pomohli nám s batožinou, odviezli nás domov a auto do servisu. Ešte raz ďakujeme a želáme veľa úspechov. Lebo to čo píšete na svojej stránke nie je reklamný ťah na zákazníka, je to všetko pravda.

Janka Feninova Keliarova

Zdravím Vás

Tímto chci poděkovat za Vámi perfektně a rychle poskytnuté služby v rámci mého pojištění Žltý Anjel Assistance dovolená. Vaší asistenční pomoc jsem použil, když se mi minulý týden v Itálii u Bolzana na mém obytném vozidle v jednu hodinu ráno poškodil motor. Chvíli po nahlášení problému jsem byl kontaktován řidičem a už jen v klidu čekal na pomoc. Po poledni přišla SMS s informací, že je cca 5 km před Bolzanem a tak jsme za chvíli skutečně nakládali a hurá domů. Cesta, až na pořádnou bouřku, proběhla rovněž bez potíží, vozidlo jsme skládali před mým domem po půlnoci. Stále nemohu uvěřit, že k tomu, aby se moje poškozené vozidlo dostalo domů, jej stačilo u Vaší firmy asistenčně pojistit a skutečně NEPLATIT nic navíc. Vážím si také příjemného jednání a rychlosti Vašeho jednání. Minulý rok jsem procestoval obytňáčkem celou Itálii až po Sicílii a díky pojištění měl na dovolené klid a nepřemýšlel, jestli dojedeme. Letos jsem službu musel použít, ale doufám, že naposledy. Ale dále jezdím už jen s Vaší asistenční službou! Ještě jednou veliké DÍKY.

Honza Bednář

Jan Bednář