Vážený pán riaditeľ,

dovoľujem si Vám vyjadriť úprimné poďakovanie za perfektnú pomoc a spoluprácu pri dopravnej nehode, ktorá sa stala 8.2.2015, na R1 cca 500 m od Seredi, kde autobus pritlačil na zvodidlá MB triedy C. Vaši chlapci – HaZZ Sereď boli úplne skvelý a profesionáli. Ďakujeme za pomoc a vyjadrite prosím úprimné poďakovanie aj chlapcom.

plk. JUDr. Vojtech Valkovič

Vrelo doporučujem do pozornosti túto spoločnosť!

Už druhý raz sme tento rok mali problémy s autom, ale po zavolaní na Žltý Anjel Assistance nám okamžite vyrazili na pomoc a v priebehu niekoľkých desiatok minút autíčko naložili a doviezli do nášho obľúbeného servisu.

Konali vysoko profesionálne, ochotne a promptne. Bodaj by sme na Slovensku mali viac takýchto ľudí a spoločností!!

Ľuboš Jokl

Pán Urge a celý team Žltý Anjel Assistance, ďakujeme za promptné vyriešenie nášho problému s autom, zase sa nám potvrdilo, že Vaše asistenčné služby a prístup ku klientovi je neoceniteľný. Všade Vás len chválime a pravdaže odporúčame Vaše služby. Ešte raz ďakujeme Olexovci.

Silvia Páneková-Olexová

Chcem vám aj keď oneskorene / bol som mimo SK / ešte raz poďakovať za asistenčné služby , ľudský a profesionálny prístup pri mojej nehode so Sharanom pri Passau DE 26.09.2013. Pri mojej práci keď často jazdím mimo SK a pre mňa je to neoceniteľná služba. Prajem vám vo Vašej práci veľa šťastia a spokojných klientov.

Peter Lalak
Aj napriek tomu ze som Vase sluzby nemusel vyuzit za co som rad, chcel by som povedat ze cestu som mal vdaka tejto sluzbe pokojnejsiu a teda aj pokojnejsiu dovolenku. Len co dam dokopy par penazi, urcite si kupim Žltý Anjel Assistance Slovensko na rok! Prajem pekny den.
Marek Horvath

Musím pochváliť služby Žltý Anjel Assistance. Včera mi nešlo naštartovať auto. Zavolal som im, do polhodiny boli u mňa, auto naložili na odťahovku, dal som im kľúče, o pol hodiny mi zavolali, že auto je v servise, potom volal hneď servisák, že auto už má a mne ušetrili cestu cez celú Bratislavu a kopec starostí.

Martin Dorcak
Dobrý deň, chcem sa poďakovať za Vašu rýchlu pomoc pri odťahu môjho vozidla, ktoré ostalo nepojazdné po zrážke s jeleňom. Odťahovka prišla do 30 minút, auto previezli do servisu spoľahlivo. Vašu službu mám predplatenú na oboch našich autách a využila som ju už 2 krát a vždy k maximálnej spokojnosti. Odporúčam každému.
Martina V.
Dobrý deň, chcem Vám poďakovať za rýchly a veľmi komfortný odvoz domov, potom čo som večer 20:00 zistil že mi vytiekla pred pracoviskom voda z auta. Prajem Vám dobrý biznis a ešte veľa spokojných zákazníkov.
Ondrej Habala

Prajem pekný deň

Na úvod sa Vám Žltý Anjel Assistance chcem veľmi pekne poďakovať za včerajšiu pomoc pri odťahovaní môjho auta Fiat Marea Weekend. Išli sme s rodinou na hroby do Nozdrovic a  ani vo sne by ma nenapadlo , že mi praskne brzdová hadička. Následne mi odišli brzdy a nemohol som pokračovať cestu späť do B. Bystrice. Ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše úsilie a pomoc. Som rád , že na Slovensku je niekto ako JEFTA a ste jedným slovom na nezaplatenie. Prajem Vám veľa úspechov a spokojných klientov ako som ja.
Ján Terem

Dobrý deň,

chcel by som Vám poďakovať aj touto cestou za naozaj rýchle vyriešenie môjho problému. Som Vašim klientom už druhý rok a som rád, že všetko prebiehalo presne podľa mojich predstáv a podľa toho čo je uvedené vo Vašich reklamných materiáloch a v zmluve.Samozrejme , že v prípade potreby súhlasím s uverejnením tohto emailu ako aj svojho celého mena pre potreby propagácie Vašich služieb.

Slavomír Dzurovčin