Kto sme

Názov ŽLTÝ ANJEL sa objavil v 70. rokoch minulého storočia, kde ho postupne začali používať všetky Európske asistenčné služby. Pamätníci si určite pamätajú na skvelé vysielanie „Auto Moto Revue“, kde sa objavil prvýkrát názov ŽLTÝ ANJEL. Bolo krásne sa pozerať na prvé žlté „ŠKODOVKY“, ktoré začali pomáhať motoristom na cestách.

Dnes keď sa opýtate starších alebo mladých ľudí „čo je ŽLTÝ ANJEL“, tak Vám každý odpovie „predsa pomoc na ceste“.

Rozhodli sme sa, že profesionálne oživíme tento názov a dostaneme ho plnohodnotne do života. Dokonale poznáme asistenčný trh, vieme čo motorista dostane a čo nie od svojej poisťovne. Na základe našich skúseností sme v roku 2009 spustili pre našich motoristov špeciálne asistenčné NEOBMEDZENÉ služby. Naše produkty sú dimenzované pre vozidlá do 3,5 tony, bez obmedzenia veku a majiteľa vozidla. Produkty vznikli  z našich dlhodobých skúseností na cestách, ktoré sme zažili počas pomoci vodičom, a hlavne zo zážitkov z toho, čo sa s nimi robilo ďalej. Tieto zlé skúsenosti máme potvrdené od mnohých našich vodičov, ktorí nevedeli, kam im auto ťahajú, čo s batožinou, nechali ich na ceste, koľko budú platiť a podobne.

Pevne veríme, že zmenou názvu našich produktov na „ŽLTÝ ANJEL Assistance“ prinesieme všetkým motoristom profesionálnu pomoc na cestách a hlavne, aby nikdy neostali sami.

Z našej činnosti
Za touto stránkou stojí firma Touch4IT

Sme vývojárske štúdium zamerané na vývoj pokročilých biznis systémov, natívnych mobilných aplikácií pre Android a iOS a responzívnych prezentačných webstŕanok.

www.touch4it.sk

Naša filozofia
Profesionálna starostlivosť o motoristov v núdzi!
Naša charakteristika

  1. Nepoznáme výrazy „nedá sa“ a „nemôžme“

  2. Dodržiavame všetky medzinárodné prísne normy

  3. Sme ostatnou zložkou integrovaného záchranného systému Slovenskej Republiky

Žltý Anjel v číslach
140 stredísk
550 odťahovacích vozidiel
viac ako 1 000 špecializovaných zásahov
viac ako 15 rokov skúseností
Partneri
PodKapotou.sk
Sahesa
TRANSPORT
DELL, s.r.o.
MAXIMA BROKER, a.s.
TNB SLOVAKIA s.r.o.
superpoistenie.sk
auto-salon.sk
Medical&Financial Consulting, s.r.o.
Garmin
MedSafe
PRO RACING ®
Slovintegra, a. s.
Dopravné spravodajstvo RTVS
Rádio Rocková republika